Корзина
22 отзыва
Ми працюємо! І молимось "Боже, Україну збережи!"
Манускрипт
+380637327947
+380 (63) 732-79-47

Марія Анна Гіршманн «Гансі»

  • В наличии
  • Код: ГАН-А3

90 грн

+380 (63) 732-79-47
Ярослав
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Марія Анна Гіршманн «Гансі»
Марія Анна Гіршманн «Гансі»В наличии
90 грн
+380 (63) 732-79-47
Ярослав
Купить

Описание

"Гансі" Марія Анна Гіршманн

Марія-Анна Гіршман народилася у Чехословаччині. У час Другої світової війни навчалася в школі з підготовки лідерів фашистської молоді. Адольф Гітлер став для неї богом, і коли він зазнав краху, весь світ для Марії-Анни захитався. Провівши декілька місяців у комуністичному таборі, вона втекла, кожної миті очікуючи вистріл у спину. Але вистріл не прозвучав. Сам Бог оберігав її життя.
В Західній Німеччині вона повірила в Ісуса Христа, Якого до того часу відкидала через Його єврейське походження.
У 1955 році Марія-Анна емігрує в США з метою отримати освіту. Незважаючи на культурний шок, який переживає, вона закінчує декілька навчальних закладів. І в той час відкликається на заклик Божий для духовної праці серед молоді. Географія її служіння розширюється по всій Америці та Західній Європі.
Марія-Анна Гіршман – автор цілого ряду книг. Дана книга є володарем кількох високих нагород в Америці.

"Сирота для Гітлера.
Мама схилилась над моїм солом’яним ліжком. Я подивилася у її допитливі сіро-голубі очі, на її добре зморшкувате  обличчя.
-          Мамо,  - шепнула я, - можна мені трошки квашеної капусти, будь ласка?
Мати кивнула головою, повернулась та вийшла. Вона нахилила свою сиву голову, щоб не зачепити низькі одвірки єдиною кімнати нашої хатини. Через те, що я була хвора та страждала від розладу шлунку, мама постелила мені тут на підлозі поряд із своїм ліжком.
Я прислуховувалася до її швидких кроків, які віддалялися, і подумки слідувала за нею через кухню аж до прибудованої на вулиці кам’яної кладовки поряд із стайнею для кіз. Я могла уявити собі кожен її рух, бо не один раз я так справді ходила за мамою. Вона, мабуть, увійшла в кладовку без вікна, запалила свічку і обережно поставила її на камінь. Вона завжди боялася, щоб, бува, наша хатина, покрита соломою, не загорілася. Далі вона, мабуть,  підняла важкий камінь з верху бочки, забрала декілька дощок та зібрала запліснявілий верхній шар. А потім мама набрала цілу кружку хрусткої, прохолодної квашеної капусти, яку я допомагала їй приготовити ще восени.
Двері на кухню знову хлопнули, і я почула, як мати висунула шухляду, щоб взяти звідти виделку. У мене потекла слинка. Я не їла  два дні і раптово відчула сильний голод. Потім я почула голос батька:
-          Не потурай їй так сильно, Анно. Не обов’язково виконувати кожну її примху. Вона вже й так спричиняє нам достатньо проблем.
Вона лише дитина, батьку, – голос матері був тихим. – Минулого року вона щойно пішла до школи. Цілий день, поки я працювала, вона була такою терплячою. Їй потрібно щось з’їсти, щоб налагодилась робота шлунку. Знає Бог, що в нашій хаті нема нічого такого, чим можна розбалувати цю дитину, навіть тоді, коли вона хвора."

Характеристики

Основные
Вид переплетаМягкий
Год издания2016
Количество страниц260
Тип полиграфической бумаги Офсетная
Язык изданияУкраинский
Формат
Длина20 см
Ширина14 см

Информация для заказа

  • Цена: 90 грн

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner